LENKA, 42 let*

Jsem pyšná matka, 2 děti během tří let! Ale ... mám problémy shodit nabrané kilogramy.
Tajně jsem zkoušela jeden lék, ale to není opravdu můj styl. Kromě toho je moje BMI 26, takže to není tak dramatické, že ne? :) Nyní zkouším už pět měsíců XL-S Medical Vázání kalorií z tuků a moje váha ukazuje, že jsem shodila 4,75 kg.* A co víc, nemám žádné vedlejší účinky!
Vypadá to, že to má výsledky, klíčem je však trpělivost.

*Výsledky se mohou individuálně lišit

Marie, 53 let*

Jsem v přechodu už 4 roky a přiznávám, že jsem přibrala několik kilo.
Nicméně vždy jím zdravě a jednou týdně cvičím. Vyzkoušela jsem absolutně všechno a musím říci, že poprvé jsem dosáhla výsledku s XL-S Medical, a to Blokování kalorií ze sacharidů. Jsem vdaná za Itala, takže jím hodně těstovin. :) Podařilo se mi zhubnout 10 kilo za 9 měsíců, nechci hubnout rychleji než tímto tempem. Mám obavy z takzvaného jo-jo efektu.

*Výsledky se mohou individuálně lišit

KATEŘINA, 39 LET*

Jsem vdaná šest let a musím přiznat, že jsem rozmazlila svého manžela; vařím velmi dobrá jídla s omáčkou a sklenkou vína každý večer. Za tu dobu jsem přibrala 15 kilo.
A dost! Chci mít zpátky váhu, kterou jsem měla, když jsem se cítila nejlépe. Během posledních 6 měsíců jsem připravovala více lehkých omáček, nepoužívala jsem například již smetanu. Každý večer uvařím 2 nebo 3 různé druhy zeleniny s méně tučným masem a občas kouskem ryby. Dvakrát týdně sportuji. Musím přiznat, že během prvních několika týdnů kila mizela, ale po dvou měsících se to hodně zpomalilo. Pak jsem se rozhodla podstoupit program XL-S Medical a svědomitě jsem užívala tablety Vázání kalorií z tuků, které musím brát každý den. Nyní užívám XL-S Medical po dobu 7 měsíců a jsem s výsledkem spokojená, znovu jsem ztratila váhu. Celkem jsem zhubla 8 kilo... ještě musí jít pryč dalších 7 kilo!

*Výsledky se mohou individuálně lišit